Kalender


Selecteer weekend:  
Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Terrein
Dames A
VR 27/01/2023 21.00 All4One Vabco Mol Dames Sporthal Luisbekelaar
VR 27/01/2023 21.15 Red Vic Wilrijk Dames Olicsa Tigers Sporthal Red Vic Wilrijk
ZO 29/01/2023 13.30 Campinia PTUG 't Pleintje Dames Sporthal Brasel
Dames B
VR 27/01/2023 21.15 Flames Fuegos Putte Gem. Sporthal Niel
VR 27/01/2023 21.30 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames Hojé BC Hombeek Atheneum De Vesten
ZO 29/01/2023 13.00 BBC Campinia Dames Vabco Mol Dames 2 Sporthal Boesdijkhof
ZO 29/01/2023 14.15 Gulle Trakteert Dames RVK Dames De Rode Loop
Heren 1
VR 27/01/2023 20.15 Basket Stabroek Beasty Boys Westmalle Attenhoven
VR 27/01/2023 20.15 NBA Black Adders Het Sportkaffee Expo-Hal
VR 27/01/2023 20.30 BBC Buvee Fastbreak Beerse Sporthal Zwijndrecht
VR 27/01/2023 21.45 Racing Basket Arendonk Dageraad Sporthal Okido
Heren 2A
VR 27/01/2023 19.45 B.O.T. Schilde Kiliaanboys Duffel K.A. Vennebos Schilde
VR 27/01/2023 21.30 Kontich Kon. Herentalse Basketbalclub Sporthal Sint-Rita
ZO 29/01/2023 15.30 BBC Campinia Heren Basket Brasschaat Sporthal Brasel
Heren 2B
DO 26/01/2023 21.15 Echo Basketball Makeba Sportcomplex Rivierenland
VR 27/01/2023 20.15 Basket Stabroek 2 Fokker Nets Attenhoven
VR 27/01/2023 20.30 De Zonneblussers Sobabee Vets Schoolsporthal Het Laerhof
VR 27/01/2023 21.15 Flashing Fero Phantoms 28Twintig Braxhall
VR 27/01/2023 21.15 Sertec Hojé 30+ Den Willecom
Heren 3A
VR 27/01/2023 20.30 BBC Scheppers El Toro Loco Putte Scheppersinstituut
ZO 29/01/2023 11.00 Basket Weit Dream Team Sporthal Zemst
ZO 29/01/2023 12.45 't Putteke Schalkse Dunkers Sporthal De Putting
ZO 29/01/2023 15.00 De Verlenging De Stamgasten Sporthal Arena
MA 30/01/2023 20.45 BBC Berlaar Ouw Belgen Sporthal 't Stapveld
Heren 3B
VR 27/01/2023 21.15 Flam Vabco Mol 2 Gem. Sporthal Niel
VR 27/01/2023 21.15 GB Stars Balls of Steal Sporthal Wuustwezel-Centrum
VR 27/01/2023 21.30 ABBC21 Oud Brabo Sporthal De Twee Ringen
ZA 28/01/2023 18.30 MXM Wildcats BBC De Wipschutter Sporthal Groenendaal
ZO 29/01/2023 14.15 Gulle Trakteert De Kleppers De Rode Loop
Heren 4
VR 27/01/2023 19.30 Shoot 2830/Turuka Den Willecom
VR 27/01/2023 20.00 Special Cobras Be Kool? Sporthal De Zeurt
VR 27/01/2023 20.30 The Sloths Wase Wolven Sporthal Meerhout
VR 27/01/2023 21.00 Don Quishot Joh Basket 2 Den Willecom
VR 27/01/2023 21.45 Vedett B-Fifty-Too Expo-Hal