Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!
Al meer dan 60 jaren organiseert de KAVVV afdeling Basketbal in de provincie Antwerpen een recreatieve competitie voor dames- en herenploegen. Met ondertussen 10 reeksen en meer dan 100 ploegen bieden we aan vele basketliefhebbers de mogelijkheid om op een betaalbare en sportieve manier en bovenal met veel fun hun sport te beleven! Ben je geïnteresseerd om een nieuwe ploeg te starten? Lees er alles over
hier! Of
Laatste nieuwsberichten |
30/09/2023 |
Download hier het ongevallenformulier voor de verzekering. |
01/06/2023 |
In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
- Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
- Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
- Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
- Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
|
01/06/2023 |
Download hier een blanco medisch attest. |
01/06/2023 |
U kan hier onze privacyverklaring nalezen. |
|
Bekijk alle nieuwsberichten |
Uitslagen van het voorbije weekend 19/03/2024 - 25/03/2024 |
Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Punten thuis | | Punten bezoek | |
Dames A |
VR 22/03/2024 |
20.30u |
RVK Dames |
Kontich Kittens |
86 |
- |
23 |
|
VR 22/03/2024 |
21.15u |
Jong Buizegem Dames |
Ekeren Basket Dames |
|
- |
|
|
ZO 24/03/2024 |
14.15u |
Gulle Trakteert Dames |
Olicsa Tigers |
44 |
- |
26 |
|
Dames B |
VR 22/03/2024 |
21.15u |
Flames |
Campinia PTUG |
74 |
- |
31 |
|
ZA 23/03/2024 |
16.00u |
Fuego Putte |
Vabco Mol Dames 2 |
33 |
- |
35 |
|
ZO 24/03/2024 |
11.30u |
Hojé BC Hombeek |
BBC Campinia Dames |
40 |
- |
52 |
|
Heren 1 |
VR 22/03/2024 |
19.30u |
Jong Buizegem 2 |
Black Adders |
95 |
- |
87 |
|
VR 22/03/2024 |
20.15u |
Basket Stabroek |
Sobabee Vets |
65 |
- |
94 |
|
Heren 2A |
VR 22/03/2024 |
20.15u |
Basket Stabroek 2 |
BBC Buvee |
45 |
- |
58 |
|
VR 22/03/2024 |
20.30u |
De Zonneblussers |
BBC Campinia Heren |
58 |
- |
55 |
|
VR 22/03/2024 |
21.45u |
Tassers |
28Twintig |
49 |
- |
53 |
|
Heren 2B |
VR 22/03/2024 |
20.30u |
B.O.T. Schilde |
Echo Basketball |
62 |
- |
37 |
|
VR 22/03/2024 |
21.00u |
Hojé 30+ |
Fastbreak Beerse |
72 |
- |
54 |
|
VR 22/03/2024 |
21.15u |
Flashing Fero Phantoms |
BBC Okido |
95 |
- |
51 |
|
Heren 3A |
VR 22/03/2024 |
20.30u |
The Sloths |
MXM Wildcats |
76 |
- |
62 |
|
VR 22/03/2024 |
21.15u |
BBC De Wipschutter |
ABBC21 |
69 |
- |
72 |
|
VR 22/03/2024 |
21.15u |
El Toro Loco Putte |
De Kleppers |
30 |
- |
67 |
|
VR 22/03/2024 |
21.30u |
Kon. Herentalse Basketbalclub |
BBC Vikings |
|
- |
|
|
ZO 24/03/2024 |
12.45u |
't Putteke |
BBC Berlaar |
94 |
- |
57 |
|
Heren 3B |
VR 22/03/2024 |
21.15u |
Flam |
BBC Scheppers |
55 |
- |
51 |
|
VR 22/03/2024 |
21.15u |
Fokker Nets Gembo BBC |
Schalkse Dunkers |
71 |
- |
63 |
|
VR 22/03/2024 |
21.45u |
Ouw Belgen |
United Ballers Antwerp |
51 |
- |
98 |
|
ZO 24/03/2024 |
14.15u |
Gulle Trakteert |
De Stamgasten |
53 |
- |
65 |
|
ZO 24/03/2024 |
15.00u |
De Verlenging |
Basket Weit |
52 |
- |
42 |
|
Heren 4 |
VR 22/03/2024 |
20.30 |
Olicsa Vets |
Joh Basket 2 |
46 |
- |
34 |
|
VR 22/03/2024 |
20.30u |
Wase Wolven |
Paterkes |
76 |
- |
62 |
|
VR 22/03/2024 |
21.00u |
Dream Team |
Don Quishot |
52 |
- |
55 |
|
VR 22/03/2024 |
21.00u |
B-Fifty-Too |
2830/Turuka |
73 |
- |
48 |
|
VR 22/03/2024 |
21.15u |
Be Kool? |
Special Cobras |
92 |
- |
52 |
|
|
Bekijk alle uitslagen |
Kalender van het komende weekend 26/03/2024 - 01/04/2024 |
Datum | Tijdstip | Thuisploeg | Bezoekers | Terrein |
Dames A |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
Red Vic Wilrijk Dames |
All4One Gembo BBC |
Sporthal Red Vic Wilrijk |
Dames B |
ZA 30/03/2024 |
15.00 |
Fuego Putte |
BBC Campinia Dames |
Sporthal Klein Boom |
Heren 1 |
VR 29/03/2024 |
19.30u |
Het Sportkaffee |
Basket Stabroek |
Sporthal Witte Molen |
VR 29/03/2024 |
20.00u |
Sobabee Vets |
Rubies |
Sporthal Zwijndrecht |
VR 29/03/2024 |
21.00u |
Basket Brasschaat |
Jong Buizegem 2 |
Sporthal Kon. Atheneum Brasschaat |
VR 29/03/2024 |
21.45u |
Racing Basket Arendonk |
Beasty Boys Westmalle |
Sporthal Okido |
Heren 2A |
VR 29/03/2024 |
20.30 |
Guco Lier 30+ |
BBC Campinia Heren |
Sporthal Stadspark |
VR 29/03/2024 |
21.00u |
Kiliaanboys Duffel |
Joh Basket 1 |
Sporthal Rooienberg |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
Makeba |
28Twintig |
Gem. Sporthal Mariaburg |
Heren 2B |
VR 29/03/2024 |
21.00 |
Hojé 30+ |
Sertec |
Sporthal Winketkaai |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
BBC Laakdal |
Fastbreak Beerse |
Sporthal Laakdal |
Heren 3A |
VR 29/03/2024 |
20.30u |
De Kleppers |
ABBC21 |
Ter Smisse |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
El Toro Loco Putte |
BBC De Wipschutter |
Sporthal Klein Boom |
VR 29/03/2024 |
21.30 |
BBC Vikings |
BBC Berlaar |
Sportzaal - Basisschool 't Laar |
ZA 30/03/2024 |
19.00u |
MXM Wildcats |
The Sloths |
Sporthal Groenendaal |
Heren 3B |
VR 29/03/2024 |
20.45 |
De Stamgasten |
Ouw Belgen |
Sporthal SEH Binder Puurs |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
Fokker Nets Gembo BBC |
Flam |
Sporthal Luisbekelaar |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
GB Stars |
Fellows Ekeren |
Gem. Sporthal Wuustwezel-Centrum |
VR 29/03/2024 |
21.15u |
Schalkse Dunkers |
Gulle Trakteert |
Huis v.d. vrije tijd De Schalk |
Heren 4 |
VR 29/03/2024 |
19.30u |
Shoot |
Be Kool? |
Den Willecom |
VR 29/03/2024 |
20.30u |
Paterkes |
Wase Wolven |
Gem. Sporthal Westmalle |
|
Klassement
Dames A |
1 |
RVK Dames |
42 |
2 |
Olicsa Tigers |
41 |
3 |
Gulle Trakteert Dames |
38 |
4 |
Jong Buizegem Dames |
34 |
5 |
Kon. Herentalse Basketbalclub Dames |
22 |
6 |
All4One Gembo BBC |
20 |
7 |
Ekeren Basket Dames |
20 |
8 |
Red Vic Wilrijk Dames |
19 |
9 |
Kontich Kittens |
15 |
|
Dames B |
1 |
Forza Guco |
39 |
2 |
Flames |
27 |
3 |
Vabco Mol Dames 2 |
26 |
4 |
Hojé BC Hombeek |
26 |
5 |
BBC Campinia Dames |
24 |
6 |
Fuego Putte |
22 |
7 |
Campinia PTUG |
17 |
8 |
Vabco Mol Dames |
16 |
|
Dames Beker Poule 1 |
1 |
Jong Buizegem Dames |
9 |
2 |
Ekeren Basket Dames |
8 |
3 |
Olicsa Tigers |
7 |
4 |
Hojé BC Hombeek |
5 |
5 |
Fuego Putte |
3 |
|
Dames Beker Poule 2 |
1 |
Forza Guco |
9 |
2 |
All4One Gembo BBC |
5 |
3 |
RVK Dames |
4 |
4 |
Campinia PTUG |
2 |
|
Heren 1 |
1 |
Jong Buizegem 2 |
40 |
2 |
Sobabee Vets |
32 |
3 |
Racing Basket Arendonk |
31 |
4 |
Het Sportkaffee |
30 |
5 |
Black Adders |
29 |
6 |
Beasty Boys Westmalle |
26 |
7 |
Basket Brasschaat |
23 |
8 |
Rubies |
22 |
9 |
Basket Stabroek |
18 |
|
Heren 2A |
1 |
Joh Basket 1 |
39 |
2 |
De Zonneblussers |
39 |
3 |
Guco Lier 30+ |
37 |
4 |
BBC Campinia Heren |
36 |
5 |
Makeba |
36 |
6 |
BBC Buvee |
36 |
7 |
Vabco Mol |
35 |
8 |
Kiliaanboys Duffel |
30 |
9 |
Basket Stabroek 2 |
30 |
10 |
Tassers |
25 |
11 |
28Twintig |
22 |
|
Heren 2B |
1 |
B.O.T. Schilde |
39 |
2 |
Hojé 30+ |
38 |
3 |
Flashing Fero Phantoms |
38 |
4 |
BBC Laakdal |
36 |
5 |
Sertec |
32 |
6 |
Echo Basketball |
31 |
7 |
BBC Okido |
23 |
8 |
Balls of Steal |
22 |
9 |
Fastbreak Beerse |
22 |
10 |
Kontich |
20 |
|
Heren 3A |
1 |
The Sloths |
45 |
2 |
BBC De Wipschutter |
42 |
3 |
MXM Wildcats |
41 |
4 |
Kon. Herentalse Basketbalclub |
41 |
5 |
Oud Brabo |
39 |
6 |
't Putteke |
33 |
7 |
ABBC21 |
31 |
8 |
El Toro Loco Putte |
28 |
9 |
De Kleppers |
26 |
10 |
BBC Vikings |
23 |
11 |
BBC Berlaar |
18 |
|
Heren 3B |
1 |
De Stamgasten |
51 |
2 |
United Ballers Antwerp |
46 |
3 |
De Verlenging |
41 |
4 |
Fokker Nets Gembo BBC |
39 |
5 |
Schalkse Dunkers |
38 |
6 |
GB Stars |
33 |
7 |
Fellows Ekeren |
32 |
8 |
Ouw Belgen |
32 |
9 |
Flam |
31 |
10 |
Basket Weit |
27 |
11 |
Gulle Trakteert |
27 |
12 |
BBC Scheppers |
27 |
|
Heren 4 |
1 |
B-Fifty-Too |
54 |
2 |
Olicsa Vets |
46 |
3 |
Be Kool? |
41 |
4 |
Don Quishot |
39 |
5 |
Paterkes |
39 |
6 |
Wase Wolven |
32 |
7 |
Joh Basket 2 |
30 |
8 |
2830/Turuka |
30 |
9 |
Shoot |
29 |
10 |
Dream Team |
28 |
11 |
Special Cobras |
18 |
Volledig overzicht
Bekijk het volledige klassement