Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
27/08/2017 In de competitie zijn volgende weken voorzien voor beker- en schaalwedstrijden:
  • 26/09/2017 - 02/10/2017 (Dames en Heren)
  • 28/11/2017 - 04/12/2017 (Dames en Heren)
  • 23/01/2018 - 29/01/2018 (Heren)
  • 20/02/2018 - 26/02/2018 (Heren)
  • 13/03/2018 - 19/03/2018 (Heren)
  • Zaterdag 21 april 2018: Halve finales (Dames en Heren)
  • Zaterdag 28 april 2018: Finales (Dames en Heren)
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 17/10/2017 - 23/10/2017
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames 1
VR 20/10/2017 21.15 Gembo Dames Kon. Herentalse Basketbalclub Dames -
VR 20/10/2017 21.45 Red Vic Wilrijk Dames RVK Dames 37 - 49
ZO 22/10/2017 09.15 Okido Wanawake B.O.T. Schilde Dames -
ZO 22/10/2017 11.00 Dames BBC Putte Jong Buizegem Dames -
Dames 2
ZO 22/10/2017 11.00 Ekeren Basket Dames Olicsa Tigers -
ZO 22/10/2017 11.00 BK Weerde Kontich Dames -
ZO 22/10/2017 12.30 Hojé BC Hombeek BBC Campinia -
Heren 1
VR 20/10/2017 20.15 NBA Black Adders Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 83 - 75
VR 20/10/2017 20.45 De Stamgasten Gembo 79 - 76
VR 20/10/2017 21.15 Basket Kallo Jong Buizegem 1 65 - 67
VR 20/10/2017 21.30 De Zonneblussers Flashing Fero Phantoms 59 - 72
Heren 2A
VR 20/10/2017 20.15 Basket Stabroek Schalkse Dunkers 84 - 69
VR 20/10/2017 20.30 Makeba Ouw Belgen 72 - 46
VR 20/10/2017 21.15 28Twintig ABBC21 -
Heren 2B
VR 20/10/2017 20.30 Sobabee Vets 2 Joh Basket 1 80 - 70
VR 20/10/2017 21.00 Fastbreak Beerse Paterkes 62 - 50
VR 20/10/2017 21.15 BBC Laakdal Don Quishot 64 - 54
VR 20/10/2017 21.30 BBC Roza Kon. Herentalse Basketbalclub -
VR 20/10/2017 21.45 Tassers Duffel KBBC 76 - 43
Heren 3A
VR 20/10/2017 20.45 Makeba 2 B.O.T. Schilde 2 45 - 69
VR 20/10/2017 21.00 BBC Campinia - De Kemphanen Basket Club Innersleep 61 - 40
ZO 22/10/2017 12.45 't Putteke BBC Campinia Heren -
MA 23/10/2017 20.30 BBC Berlaar BBC Okido -
Heren 3B
VR 20/10/2017 20.30 Wase Wolven Burcht Basketbal 76 - 87
VR 20/10/2017 21.15 Klavermannen Wannabees 93 - 100
VR 20/10/2017 21.45 Vedett Basket Weit 62 - 49
Heren 4A
VR 20/10/2017 19.00 Sobabee Vets 1 BBC De Wipschutter 63 - 55
VR 20/10/2017 21.15 B-Fifty-Too BBC Tielenhei 65 - 47
VR 20/10/2017 21.30 2830/Turuka Be Kool? 37 - 54
ZO 22/10/2017 17.00 De Verlenging GB Stars -
Heren 4B
VR 20/10/2017 20.00 Solid Plugs Dream Team -
VR 20/10/2017 20.30 De Kleppers Nuclea Mol 58 - 29
VR 20/10/2017 20.30 The Sloths 't Pleintje -
VR 20/10/2017 21.45 Vabco Mol 1 BBC Laakdal 2 72 - 43
VR 20/10/2017 21.45 Red Vic Wilrijk Joh Basket 2 -
Heren Ere
VR 20/10/2017 21.00 Beasty Boys Westmalle De Woodstock 59 - 40
VR 20/10/2017 21.15 BBC Buvee Jong Buizegem 2 -
VR 20/10/2017 21.15 Triple Gloryboys Turbow 64 - 47
VR 20/10/2017 21.15 Rubies Gnoes United 79 - 75
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 RVK Dames 16
2 Jong Buizegem Dames 10
3 Dames BBC Putte 9
4 Red Vic Wilrijk Dames 8
5 Gembo Dames 8
6 Okido Wanawake 6
7 Mojitas Willebroek 5
8 B.O.T. Schilde Dames 5
9 Gulle Trakteert Dames 4
10 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 4
 
Dames 2
1 BBC Campinia 14
2 Vabco Mol Dames 2 12
3 BK Weerde 10
4 Kontich Dames 9
5 Olicsa Tigers 9
6 't Pleintje Dames 9
7 Hojé BC Hombeek 8
8 Ekeren Basket Dames 7
9 Vabco Mol Dames 6
10 Essense Esbac 4
 
Heren 1
1 De Stamgasten 19
2 Flashing Fero Phantoms 15
3 Jong Buizegem 1 13
4 Gembo 13
5 Basket Kallo 12
6 NBA Black Adders 10
7 Shoot 8
8 Kontich 6
9 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 6
10 De Zonneblussers 2
 
Heren 2A
1 Basket Stabroek 16
2 BBC Scheppers 15
3 Hojé 30+ 13
4 Kontich 2 11
5 Makeba 10
6 Echo Basketball 10
7 Schalkse Dunkers 9
8 Ouw Belgen 9
9 28Twintig 7
10 Sertec 7
11 ABBC21 5
 
Heren 2B
1 Fastbreak Beerse 15
2 Joh Basket 1 14
3 Sobabee Vets 2 13
4 Paterkes 13
5 Kon. Herentalse Basketbalclub 10
6 Tassers 9
7 BBC Laakdal 8
8 BBC Roza 5
9 Don Quishot 5
10 30+ Lier @ Guco 4
11 Duffel KBBC 4
 
Heren 3A
1 B.O.T. Schilde 2 18
2 't Putteke 18
3 BBC Campinia - De Kemphanen 14
4 Makeba 2 12
5 BBC Campinia Heren 9
6 BBC Berlaar 8
7 Basket Club Innersleep 7
8 BBC Okido 6
9 Willibies Antwerpen 6
10 Olvek 1 5
 
Heren 3B
1 Wannabees 18
2 Wase Wolven 12
3 Klavermannen 11
4 Vedett 11
5 El Toro Loco Putte 10
6 Basket Weit 9
7 Burcht Basketbal 8
8 Pitzemburg Mechelen 5
9 Flam 5
10 Gulle Trakteert 3
 
Heren 4A
1 Be Kool? 12
2 BBC De Wipschutter 10
3 GB Stars 10
4 BBC Baskas Kasterlee 9
5 BBC Tielenhei 9
6 Greenhawks 9
7 Sobabee Vets 1 7
8 2830/Turuka 7
9 B-Fifty-Too 6
10 De Verlenging 5
 
Heren 4B
1 De Kleppers 15
2 The Sloths 13
3 Vabco Mol 1 13
4 Nuclea Mol 13
5 Red Vic Wilrijk 9
6 Dream Team 9
7 BBC Laakdal 2 8
8 The Royals 6
9 Joh Basket 2 6
10 't Pleintje 4
 
Heren Ere
1 Triple 18
2 Beasty Boys Westmalle 18
3 Rubies 17
4 Jong Buizegem 2 13
5 Dageraad 9
6 BBC Buvee 9
7 Gloryboys Turbow 8
8 B.O.T. Schilde 8
9 De Woodstock 7
10 Gnoes United 5
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement