Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
Geen nieuws op dit ogenblik...
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 29/11/2016 - 05/12/2016
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames 1
VR 02/12/2016 21.15 Gembo Dames Mips Aartselaar 20 - 0 (FF)
VR 02/12/2016 21.15 Jong Buizegem Dames Phantoms Dames 60 - 53
ZO 04/12/2016 10.00 RVK Dames Hojé BC Hombeek 77 - 50
Dames 2
VR 02/12/2016 19.30 Duffel KBBC Ekeren Basket Dames 51 - 49
VR 02/12/2016 20.15 't Pleintje Dames Kontich Dames 45 - 30
VR 02/12/2016 21.45 Red Vic Wilrijk Dames BBC Campinia 56 - 39
ZA 03/12/2016 16.30 Vabco Mol Dames BK Weerde -
ZO 04/12/2016 10.00 Olicsa Tigers 't Pleintje Dames 21 - 39
Heren 1
VR 02/12/2016 20.45 De Stamgasten Shoot 80 - 67
VR 02/12/2016 21.15 Flashing Fero Phantoms Joh Basket 1 100 - 68
VR 02/12/2016 21.15 BBC Buvee BBC Scheppers 47 - 39
VR 02/12/2016 21.30 De Zonneblussers Basket Kallo 54 - 63
Heren 2A
WO 30/11/2016 21.20 Grand Cru Kessel O'Boken Athletics 50 - 78
DO 01/12/2016 21.15 Young Enterprise Echo Don Quishot 67 - 35
VR 02/12/2016 20.15 Ekeren Basket NBA Black Adders 53 - 60
VR 02/12/2016 21.30 ABBC21 Kontich 70 - 63
Heren 2B
VR 02/12/2016 20.30 Paterkes Sertec 60 - 54
VR 02/12/2016 20.30 Vets Zwijndrecht Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 48 - 53
VR 02/12/2016 20.30 Wase Wolven Schalkse Dunkers 77 - 86
VR 02/12/2016 20.45 Makeba BBC Campinia - De Kemphanen 46 - 47
VR 02/12/2016 21.15 BBC Laakdal Ouw Belgen 55 - 50
Heren 3A
VR 02/12/2016 21.15 Klavermannen Basket Stabroek 67 - 76
VR 02/12/2016 21.15 Flam Basket Club Innersleep 58 - 63
VR 02/12/2016 21.30 Willibies Antwerpen Mortal Kombad 74 - 62
ZO 04/12/2016 09.30 BBC Dertig Plus Lier Vabco Mol 1 20 - 0 (FF)
Heren 3B
VR 02/12/2016 19.10 Burcht Basketbal El Toro Loco Putte 78 - 59
ZO 04/12/2016 12.45 't Putteke Kontich 2 70 - 52
MA 05/12/2016 19.45 BBC Berlaar Gulle Trakteert 63 - 55
Heren 4A
VR 02/12/2016 21.15 Greenhawks BBC De Wipschutter 62 - 78
VR 02/12/2016 21.15 Be Kool? Solid Plugs 54 - 65
VR 02/12/2016 21.30 B.O.T. Schilde 2 Olvek 1 74 - 51
VR 02/12/2016 21.30 2830/Turuka Nuclea Mol 73 - 58
Heren 4B
VR 02/12/2016 20.30 B-Fifty-Too The Royals 50 - 62
VR 02/12/2016 21.15 Joh Basket 2 BBC Tielenhei -
VR 02/12/2016 21.45 Red Vic Wilrijk Vedett 50 - 56
VR 02/12/2016 21.45 't Pleintje Makeba 2 27 - 69
ZO 04/12/2016 17.00 De Verlenging GB Stars 57 - 69
Heren Ere
VR 02/12/2016 19.30 De Woodstock Jong Buizegem 1 76 - 57
VR 02/12/2016 21.00 Triple Gnoes United 67 - 61
MA 05/12/2016 20.45 Gloryboys Turbow Selection D'Anvers -
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Dames BBC Putte 23
2 Gulle Trakteert Dames 21
3 RVK Dames 20
4 Mojitas Willebroek 18
5 Gembo Dames 15
6 Jong Buizegem Dames 15
7 B.O.T. Schilde Dames 15
8 Dambas 12
9 Mips Aartselaar 11
10 Phantoms Dames 10
11 Hojé BC Hombeek 8
 
Dames 2
1 Duffel KBBC 35
2 Red Vic Wilrijk Dames 25
3 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 23
4 Ekeren Basket Dames 23
5 BBC Campinia 21
6 BK Weerde 18
7 Kontich Dames 17
8 Vabco Mol Dames 14
9 't Pleintje Dames 14
10 Olicsa Tigers 11
11 Essense Esbac 10
 
Heren 1
1 BBC Buvee 19
2 Flashing Fero Phantoms 18
3 B.O.T. Schilde 18
4 Basket Kallo 17
5 De Zonneblussers 16
6 Gembo 15
7 De Stamgasten 15
8 Shoot 11
9 BBC Scheppers 11
10 Joh Basket 1 10
 
Heren 2A
1 NBA Black Adders 24
2 Kon. Herentalse Basketbalclub 21
3 Kontich 20
4 ABBC21 20
5 Young Enterprise Echo 19
6 Tassers 17
7 Ekeren Basket 17
8 Grand Cru Kessel 15
9 Don Quishot 15
10 O'Boken Athletics 11
11 BBC Womba 8
 
Heren 2B
1 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 27
2 Hojé 30+ 25
3 Schalkse Dunkers 25
4 BBC Laakdal 21
5 Paterkes 18
6 Ouw Belgen 18
7 Sertec 18
8 Vets Zwijndrecht 17
9 BBC Campinia - De Kemphanen 14
10 Makeba 13
11 Wase Wolven 8
 
Heren 3A
1 Basket Stabroek 27
2 Fastbreak Beerse 19
3 Basket Club Innersleep 19
4 BBC Okido 18
5 BBC Dertig Plus Lier 18
6 Basket Weit 17
7 Willibies Antwerpen 16
8 Flam 15
9 Klavermannen 14
10 Vabco Mol 1 14
11 Mortal Kombad 10
 
Heren 3B
1 Burcht Basketbal 23
2 BBC Campinia Heren 22
3 28Twintig 20
4 Gulle Trakteert 20
5 BBC Roza 20
6 BBC Berlaar 19
7 El Toro Loco Putte 17
8 Kontich 2 16
9 't Putteke 16
10 Wannabees 15
11 Begetube Troubleshooters 6
 
Heren 4A
1 Olvek 1 26
2 B.O.T. Schilde 2 21
3 Greenhawks 21
4 Dream Team 19
5 De Kleppers 18
6 BBC De Wipschutter 17
7 Nuclea Mol 15
8 2830/Turuka 13
9 Solid Plugs 13
10 BC Cobras Too 11
11 Be Kool? 10
 
Heren 4B
1 Makeba 2 24
2 GB Stars 20
3 Vedett 20
4 B-Fifty-Too 20
5 The Royals 19
6 BBC Tielenhei 19
7 De Verlenging 18
8 't Pleintje 15
9 BBC Laakdal 2 14
10 Red Vic Wilrijk 13
11 Joh Basket 2 8
 
Heren Ere
1 Rubies 21
2 Dageraad 19
3 Jong Buizegem 2 18
4 De Woodstock 18
5 Beasty Boys Westmalle 16
6 Triple 15
7 Gloryboys Turbow 14
8 Gnoes United 12
9 Jong Buizegem 1 10
10 Selection D'Anvers 9
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement