Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
13/01/2017 Alle wedstrijden vanavond (13/01) gaan door, gezien de geringe verwachte neerslag na 18.30u en de positieve temperaturen.
12/01/2017 Voor het uitstellen van wedstrijden in het komende weekend, zullen we het tijdsschema aanhouden dat we hieronder hebben vermeld: momenteel verwacht het KMI slechts lichte (smeltende-)sneeuwbuien en positieve temperaturen, maar we volgend de situatie op de voet.
05/01/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen

  • Voor komend weekend gaan de wedstrijden dus nog WEL door, tenzij we hier nog een bericht posten. We zullen in geval van afgelasting ook iedereen per mail verwittigen op de bovengenoemde tijdstippen.
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 10/01/2017 - 16/01/2017
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Beker Heren
ZA 14/01/2017 14.00 The Royals Makeba 2 46 - 62
Dames 1
VR 13/01/2017 21.15 Jong Buizegem Dames B.O.T. Schilde Dames 36 - 42
VR 13/01/2017 21.15 Phantoms Dames Dambas -
VR 13/01/2017 21.15 Gembo Dames Mojitas Willebroek 40 - 21
VR 13/01/2017 21.15 Phantoms Dames Mips Aartselaar -
ZO 15/01/2017 10.30 Dames BBC Putte RVK Dames 52 - 32
ZO 15/01/2017 11.00 Hojé BC Hombeek Gulle Trakteert Dames 37 - 67
Dames 2
VR 13/01/2017 19.30 Kontich Dames BK Weerde 31 - 37
VR 13/01/2017 20.15 't Pleintje Dames Olicsa Tigers 34 - 27
ZO 15/01/2017 11.00 Ekeren Basket Dames Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 26 - 58
ZO 15/01/2017 13.00 BBC Campinia Essense Esbac 106 - 8
Heren 1
VR 13/01/2017 20.45 De Stamgasten Joh Basket 1 107 - 74
VR 13/01/2017 21.15 BBC Buvee Shoot -
VR 13/01/2017 21.30 De Zonneblussers B.O.T. Schilde 75 - 79
Heren 2A
WO 11/01/2017 21.20 Grand Cru Kessel NBA Black Adders 59 - 66
DO 12/01/2017 21.15 Young Enterprise Echo Kon. Herentalse Basketbalclub 64 - 46
VR 13/01/2017 21.00 Don Quishot BBC Womba 61 - 72
VR 13/01/2017 21.30 Kontich ABBC21 81 - 60
Heren 2B
VR 13/01/2017 20.30 Hojé 30+ Paterkes 64 - 78
VR 13/01/2017 20.45 Makeba Ouw Belgen 79 - 49
VR 13/01/2017 21.30 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk BBC Laakdal -
Heren 3A
VR 13/01/2017 21.30 Fastbreak Beerse Klavermannen 100 - 60
VR 13/01/2017 21.45 BBC Okido Basket Club Innersleep 62 - 55
ZO 15/01/2017 09.30 BBC Dertig Plus Lier Willibies Antwerpen 71 - 60
Heren 3B
VR 13/01/2017 21.00 Wannabees BBC Roza 63 - 78
VR 13/01/2017 21.30 Kontich 2 Begetube Troubleshooters 57 - 46
ZO 15/01/2017 12.45 't Putteke Burcht Basketbal 54 - 61
ZO 15/01/2017 15.00 BBC Campinia Heren 28Twintig 56 - 69
Heren 4A
VR 13/01/2017 21.00 BBC De Wipschutter BC Cobras Too 82 - 50
VR 13/01/2017 21.15 Greenhawks Dream Team 70 - 56
VR 13/01/2017 21.30 2830/Turuka Be Kool? 61 - 57
VR 13/01/2017 21.30 B.O.T. Schilde 2 Nuclea Mol 67 - 50
VR 13/01/2017 21.30 Olvek 1 De Kleppers 49 - 35
Heren 4B
VR 13/01/2017 20.30 Makeba 2 BBC Tielenhei 102 - 40
VR 13/01/2017 21.15 GB Stars Joh Basket 2 90 - 51
VR 13/01/2017 21.45 't Pleintje Vedett 28 - 60
VR 13/01/2017 21.45 Red Vic Wilrijk BBC Laakdal 2 37 - 42
Heren Ere
VR 13/01/2017 20.00 Selection D'Anvers Gnoes United 86 - 85
VR 13/01/2017 20.30 Beasty Boys Westmalle Jong Buizegem 2 52 - 71
VR 13/01/2017 21.30 Triple Jong Buizegem 1 80 - 61
MA 16/01/2017 20.45 Gloryboys Turbow De Woodstock -
Schaal Heren
VR 13/01/2017 20.30 BBC Scheppers El Toro Loco Putte 84 - 68
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Dames BBC Putte 29
2 Gulle Trakteert Dames 27
3 RVK Dames 27
4 Gembo Dames 24
5 Mojitas Willebroek 22
6 B.O.T. Schilde Dames 22
7 Jong Buizegem Dames 19
8 Dambas 15
9 Hojé BC Hombeek 14
10 Phantoms Dames 13
11 Mips Aartselaar 12
 
Dames 2
1 Duffel KBBC 37
2 Red Vic Wilrijk Dames 31
3 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 29
4 BK Weerde 29
5 BBC Campinia 25
6 Ekeren Basket Dames 25
7 Vabco Mol Dames 20
8 Kontich Dames 19
9 't Pleintje Dames 17
10 Olicsa Tigers 16
11 Essense Esbac 11
 
Heren 1
1 B.O.T. Schilde 27
2 De Stamgasten 25
3 Flashing Fero Phantoms 22
4 De Zonneblussers 21
5 BBC Buvee 20
6 Shoot 20
7 Basket Kallo 19
8 Gembo 18
9 BBC Scheppers 15
10 Joh Basket 1 14
 
Heren 2A
1 NBA Black Adders 34
2 Kon. Herentalse Basketbalclub 28
3 Kontich 26
4 Young Enterprise Echo 23
5 ABBC21 23
6 Grand Cru Kessel 22
7 Ekeren Basket 21
8 Tassers 19
9 O'Boken Athletics 17
10 Don Quishot 17
11 BBC Womba 12
 
Heren 2B
1 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 33
2 Hojé 30+ 29
3 Schalkse Dunkers 29
4 Ouw Belgen 26
5 BBC Laakdal 24
6 Paterkes 24
7 Vets Zwijndrecht 23
8 Sertec 20
9 BBC Campinia - De Kemphanen 16
10 Makeba 16
11 Wase Wolven 12
 
Heren 3A
1 Basket Stabroek 33
2 Fastbreak Beerse 28
3 BBC Dertig Plus Lier 27
4 BBC Okido 25
5 Basket Club Innersleep 22
6 Vabco Mol 1 20
7 Klavermannen 19
8 Basket Weit 19
9 Willibies Antwerpen 17
10 Flam 17
11 Mortal Kombad 12
 
Heren 3B
1 Burcht Basketbal 32
2 28Twintig 29
3 BBC Roza 27
4 BBC Campinia Heren 26
5 BBC Berlaar 25
6 't Putteke 24
7 Gulle Trakteert 22
8 El Toro Loco Putte 21
9 Kontich 2 20
10 Wannabees 18
11 Begetube Troubleshooters 10
 
Heren 4A
1 B.O.T. Schilde 2 33
2 Olvek 1 33
3 BBC De Wipschutter 27
4 2830/Turuka 26
5 Greenhawks 25
6 Dream Team 24
7 De Kleppers 23
8 Nuclea Mol 20
9 Be Kool? 16
10 Solid Plugs 15
11 BC Cobras Too 14
 
Heren 4B
1 Makeba 2 34
2 Vedett 32
3 GB Stars 27
4 The Royals 26
5 BBC Tielenhei 25
6 De Verlenging 23
7 B-Fifty-Too 21
8 Red Vic Wilrijk 20
9 BBC Laakdal 2 18
10 't Pleintje 17
11 Joh Basket 2 11
 
Heren Ere
1 Jong Buizegem 2 27
2 Rubies 25
3 Dageraad 25
4 Gloryboys Turbow 22
5 Triple 21
6 Beasty Boys Westmalle 21
7 De Woodstock 19
8 Gnoes United 16
9 Jong Buizegem 1 16
10 Selection D'Anvers 13
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement