Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!


Al meer dan 60 jaren organiseert de KAVVV afdeling Basketbal in de provincie Antwerpen een recreatieve competitie voor dames- en herenploegen. Met ondertussen 10 reeksen en meer dan 100 ploegen bieden we aan vele basketliefhebbers de mogelijkheid om op een betaalbare en sportieve manier en bovenal met veel fun hun sport te beleven! Ben je geïnteresseerd om een nieuwe ploeg te starten? Lees er alles over hier! Of
Laatste nieuwsberichten
30/09/2023 Download hier het ongevallenformulier voor de verzekering.
01/06/2023 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
01/06/2023 Download hier een blanco medisch attest.
01/06/2023 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 20/02/2024 - 26/02/2024
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames A
VR 23/02/2024 20.30u RVK Dames Gulle Trakteert Dames -
VR 23/02/2024 21.15u Kontich Kittens Jong Buizegem Dames -
ZO 25/02/2024 11.00u Olicsa Tigers Ekeren Basket Dames -
Dames B
VR 23/02/2024 21.15 Flames Vabco Mol Dames 51 - 32
ZA 24/02/2024 14.00u Vabco Mol Dames 2 Hojé BC Hombeek -
ZA 24/02/2024 16.00u Vabco Mol Dames Fuego Putte -
Heren 1
VR 23/02/2024 20.15u Basket Stabroek Racing Basket Arendonk 77 - 53
VR 23/02/2024 20.30u Beasty Boys Westmalle Sobabee Vets 66 - 72
VR 23/02/2024 21.00 Black Adders Het Sportkaffee 64 - 82
Heren 2A
VR 23/02/2024 20.15u Basket Stabroek 2 Tassers 62 - 45
VR 23/02/2024 20.30u BBC Buvee Joh Basket 1 53 - 54
VR 23/02/2024 21.45u Vabco Mol De Zonneblussers 60 - 56
ZO 25/02/2024 15.00u BBC Campinia Heren Makeba -
Heren 2B
VR 23/02/2024 20.30u B.O.T. Schilde Hojé 30+ 64 - 43
VR 23/02/2024 21.15u Sertec Flashing Fero Phantoms -
VR 23/02/2024 21.30u Kontich BBC Laakdal -
VR 23/02/2024 21.45u BBC Okido Balls of Steal -
Heren 3A
VR 23/02/2024 20.30u The Sloths De Kleppers 71 - 59
VR 23/02/2024 21.15u BBC De Wipschutter El Toro Loco Putte 92 - 75
VR 23/02/2024 21.30u BBC Vikings BBC Berlaar -
VR 23/02/2024 21.30u ABBC21 Oud Brabo 70 - 79
ZO 25/02/2024 12.45u 't Putteke MXM Wildcats -
Heren 3B
VR 23/02/2024 20.30u BBC Scheppers De Stamgasten 50 - 53
VR 23/02/2024 21.15u Schalkse Dunkers GB Stars -
VR 23/02/2024 21.15u Flam De Verlenging 64 - 76
VR 23/02/2024 21.45u Ouw Belgen Gulle Trakteert 69 - 42
ZO 25/02/2024 11.00u Basket Weit Fokker Nets Gembo BBC -
ZO 25/02/2024 12.15u United Ballers Antwerp Fellows Ekeren -
Heren 4
VR 23/02/2024 19.30u Shoot Don Quishot 38 - 54
VR 23/02/2024 20.00u Special Cobras Olicsa Vets 32 - 50
VR 23/02/2024 21.00u Dream Team Wase Wolven 86 - 64
VR 23/02/2024 21.00u B-Fifty-Too Joh Basket 2 67 - 50
VR 23/02/2024 21.15u Be Kool? Paterkes 67 - 52
 
Bekijk alle uitslagen
Kalender van het komende weekend 27/02/2024 - 04/03/2024
DatumTijdstipThuisploegBezoekersTerrein
Dames A
VR 01/03/2024 19.30u Jong Buizegem Dames RVK Dames Den Willecom
VR 01/03/2024 21.15 All4One Gembo BBC Olicsa Tigers Sporthal Luisbekelaar
ZO 03/03/2024 10.00u Ekeren Basket Dames Kontich Kittens 't Venneke
ZO 03/03/2024 11.00u Olicsa Tigers Red Vic Wilrijk Dames Sint Lutgardis
Dames B
VR 01/03/2024 20.30 Forza Guco Campinia PTUG Sporthal Stadspark
ZA 02/03/2024 17.00u Fuego Putte Vabco Mol Dames Sporthal Klein Boom
Heren 1
VR 01/03/2024 20.00u Sobabee Vets Black Adders Sporthal Zwijndrecht
VR 01/03/2024 21.00u Basket Brasschaat Racing Basket Arendonk Sporthal Kon. Atheneum Brasschaat
VR 01/03/2024 21.15u Jong Buizegem 2 Beasty Boys Westmalle Den Willecom
VR 01/03/2024 21.15u Rubies Het Sportkaffee Gem. Sporthal Niel
Heren 2A
VR 01/03/2024 20.30 Guco Lier 30+ BBC Buvee Sporthal Stadspark
VR 01/03/2024 21.00u Kiliaanboys Duffel BBC Campinia Heren Sporthal Rooienberg
VR 01/03/2024 21.15u 28Twintig Basket Stabroek 2 Bruultjeshoek
VR 01/03/2024 21.45u Tassers De Zonneblussers Sporthal Okido
VR 01/03/2024 21.45u Vabco Mol Makeba Sporthal Rozenberg SO
Heren 2B
VR 01/03/2024 21.00u Balls of Steal Sertec Sporthal De Griene
VR 01/03/2024 21.00u Fastbreak Beerse BBC Okido Sporthal De Pegger
VR 01/03/2024 21.15u Flashing Fero Phantoms Hojé 30+ Braxhall
VR 01/03/2024 21.15u BBC Laakdal Echo Basketball Sporthal Laakdal
Heren 3A
VR 01/03/2024 20.30u De Kleppers The Sloths Ter Smisse
VR 01/03/2024 21.30u ABBC21 BBC De Wipschutter Sporthal De Twee Ringen
ZO 03/03/2024 14.00u Oud Brabo Kon. Herentalse Basketbalclub Sporthal De Rode Loop
MA 04/03/2024 20.45u BBC Berlaar 't Putteke Sporthal 't Stapveld
Heren 3B
VR 01/03/2024 20.30u BBC Scheppers Fokker Nets Gembo BBC Scheppersinstituut
VR 01/03/2024 20.45u De Stamgasten GB Stars Sporthal OLVP Middenschool
VR 01/03/2024 21.45u Ouw Belgen Schalkse Dunkers Sporthal Berentrode
ZO 03/03/2024 11.00u Basket Weit United Ballers Antwerp Sporthal Zemst
ZO 03/03/2024 12.00u Fellows Ekeren Gulle Trakteert 't Venneke
ZO 03/03/2024 15.00u De Verlenging Flam Sporthal Arena
Heren 4
VR 01/03/2024 20.30u Wase Wolven Dream Team Sporthal Broedersschool
VR 01/03/2024 21.15u 2830/Turuka Shoot Huis v.d. Vrije Tijd De Schalk
ZA 02/03/2024 19.00 Olicsa Vets Be Kool? Sint Lutgardis
 

Klassement

Dames A
1 Gulle Trakteert Dames 32
2 RVK Dames 30
3 Olicsa Tigers 28
4 Jong Buizegem Dames 27
5 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 21
6 All4One Gembo BBC 19
7 Ekeren Basket Dames 16
8 Red Vic Wilrijk Dames 16
9 Kontich Kittens 11
 
Dames B
1 Forza Guco 36
2 Hojé BC Hombeek 21
3 BBC Campinia Dames 20
4 Flames 20
5 Vabco Mol Dames 2 17
6 Campinia PTUG 13
7 Fuego Putte 12
8 Vabco Mol Dames 12
 
Heren 1
1 Jong Buizegem 2 34
2 Racing Basket Arendonk 28
3 Het Sportkaffee 27
4 Sobabee Vets 25
5 Black Adders 24
6 Beasty Boys Westmalle 22
7 Rubies 20
8 Basket Brasschaat 19
9 Basket Stabroek 16
 
Heren 2A
1 Joh Basket 1 36
2 Guco Lier 30+ 34
3 Vabco Mol 33
4 BBC Buvee 33
5 De Zonneblussers 32
6 Makeba 29
7 BBC Campinia Heren 28
8 Kiliaanboys Duffel 28
9 Basket Stabroek 2 26
10 Tassers 23
11 28Twintig 16
 
Heren 2B
1 Hojé 30+ 31
2 Flashing Fero Phantoms 28
3 B.O.T. Schilde 27
4 Echo Basketball 26
5 Sertec 25
6 BBC Laakdal 25
7 Balls of Steal 20
8 BBC Okido 19
9 Kontich 19
10 Fastbreak Beerse 18
 
Heren 3A
1 Kon. Herentalse Basketbalclub 39
2 The Sloths 36
3 BBC De Wipschutter 35
4 Oud Brabo 32
5 MXM Wildcats 31
6 El Toro Loco Putte 27
7 ABBC21 24
8 BBC Vikings 23
9 't Putteke 22
10 De Kleppers 19
11 BBC Berlaar 15
 
Heren 3B
1 De Stamgasten 42
2 United Ballers Antwerp 37
3 De Verlenging 34
4 Schalkse Dunkers 32
5 Ouw Belgen 30
6 GB Stars 29
7 Fokker Nets Gembo BBC 29
8 Flam 26
9 Fellows Ekeren 25
10 Gulle Trakteert 22
11 BBC Scheppers 21
12 Basket Weit 19
 
Heren 4
1 B-Fifty-Too 48
2 Olicsa Vets 42
3 Be Kool? 37
4 Paterkes 35
5 Don Quishot 32
6 Joh Basket 2 29
7 Dream Team 26
8 Wase Wolven 25
9 Shoot 23
10 2830/Turuka 23
11 Special Cobras 15
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement