Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
25/05/2018 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 12/02/2019 - 18/02/2019
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames 1
VR 15/02/2019 21.30 Mojitas Willebroek Red Vic Wilrijk Dames 48 - 42
ZO 17/02/2019 10.00 RVK Dames Jong Buizegem Dames 51 - 47
ZO 17/02/2019 11.00 Dames BBC Putte Bonheiden Basketball 57 - 51
Dames 2
VR 15/02/2019 19.30 Kontich Dames Ekeren Basket Dames 41 - 48
VR 15/02/2019 20.15 't Pleintje Dames Hojé BC Hombeek 21 - 27
ZO 17/02/2019 10.00 Olicsa Tigers BK Weerde 65 - 18
Heren 1
VR 15/02/2019 20.45 De Stamgasten Basket Stabroek 48 - 85
VR 15/02/2019 21.15 Flashing Fero Phantoms De Zonneblussers 66 - 55
VR 15/02/2019 21.15 Gembo B.O.T. Schilde 52 - 70
Heren 2A
VR 15/02/2019 20.30 BBC Scheppers Sobabee Vets 72 - 55
VR 15/02/2019 21.00 Hojé 30+ Echo Basketball 62 - 35
VR 15/02/2019 21.15 Gnoes United Schalkse Dunkers 85 - 49
VR 15/02/2019 21.15 28Twintig Wannabees 57 - 49
VR 15/02/2019 21.30 Kontich 2 Joh Basket 1 50 - 65
Heren 2B
VR 15/02/2019 19.30 Shoot Makeba 1 65 - 41
VR 15/02/2019 21.15 Paterkes BBC Laakdal 43 - 60
VR 15/02/2019 21.15 Sertec Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 72 - 51
VR 15/02/2019 21.30 Kon. Herentalse Basketbalclub 30+ Lier @ Guco 83 - 65
ZO 17/02/2019 11.15 Tassers BBC Roza 67 - 58
Heren 3A
VR 15/02/2019 21.00 Duffel KBBC Ouw Belgen 80 - 69
VR 15/02/2019 21.15 BBC De Wipschutter ABBC21 65 - 85
VR 15/02/2019 21.30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen Flam 56 - 43
VR 15/02/2019 21.45 Vedett BBC Womba 67 - 35
ZO 17/02/2019 11.00 Basket Weit Klavermannen 56 - 63
Heren 3B
VR 15/02/2019 20.00 Burcht Basketbal Makeba 2 54 - 53
VR 15/02/2019 20.30 Wase Wolven BBC Campinia Heren 72 - 123
ZO 17/02/2019 09.30 BBC Okido 't Putteke 44 - 51
ZO 17/02/2019 14.00 Basket Club Innersleep De Kleppers 68 - 57
Heren 4A
VR 15/02/2019 18.45 Joh Basket 2 Greenhawks -
VR 15/02/2019 20.30 The Sloths Nuclea Mol 50 - 34
VR 15/02/2019 21.30 Willibies Antwerpen Basket Stabroek 2 68 - 59
VR 15/02/2019 21.45 Vabco Mol 2 2830/Turuka 62 - 66
Heren 4B
VR 15/02/2019 21.15 B-Fifty-Too Solid Plugs 71 - 67
VR 15/02/2019 21.15 GB Stars Vabco Mol 1 66 - 80
ZO 17/02/2019 13.00 Putte United El Toro Loco Putte 51 - 95
ZO 17/02/2019 13.30 The Royals Gulle Trakteert 49 - 27
ZO 17/02/2019 17.00 De Verlenging Olicsa Vets 62 - 36
Heren Ere
VR 15/02/2019 19.30 De Woodstock Dageraad 78 - 84
VR 15/02/2019 21.15 Jong Buizegem 2 Jong Buizegem 1 85 - 74
VR 15/02/2019 21.15 Rubies BBC Buvee 20 - 0 (FF)
Schaal Dames
ZO 17/02/2019 14.15 Gulle Trakteert Ekeren Basket 81 - 48
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Jong Buizegem Dames 34
2 Mojitas Willebroek 28
3 Dames BBC Putte 22
4 Gulle Trakteert Dames 21
5 RVK Dames 20
6 Bonheiden Basketball 17
7 Red Vic Wilrijk Dames 16
8 Gembo Dames 14
9 Dambas Malle 11
 
Dames 2
1 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 43
2 Olicsa Tigers 42
3 Vabco Mol Dames 2 36
4 Vabco Mol Dames 34
5 Campinia PTUG 30
6 BBC Campinia 28
7 Hojé BC Hombeek 28
8 BK Weerde 27
9 Ekeren Basket Dames 27
10 't Pleintje Dames 22
11 Kontich Dames 14
 
Heren 1
1 Basket Stabroek 35
2 Kontich 34
3 NBA Black Adders 29
4 Gembo 28
5 B.O.T. Schilde 26
6 De Zonneblussers 24
7 Fastbreak Beerse 22
8 Basket Kallo 19
9 De Stamgasten 19
10 Flashing Fero Phantoms 19
 
Heren 2A
1 Wannabees 37
2 Gnoes United 36
3 Hojé 30+ 36
4 BBC Scheppers 34
5 Sobabee Vets 30
6 28Twintig 28
7 Echo Basketball 24
8 Joh Basket 1 24
9 Kontich 2 21
10 Schalkse Dunkers 18
 
Heren 2B
1 Kon. Herentalse Basketbalclub 43
2 B.O.T. Schilde 2 40
3 BBC Roza 32
4 Tassers 31
5 30+ Lier @ Guco 27
6 BBC Laakdal 26
7 Makeba 1 24
8 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 23
9 Shoot 23
10 Paterkes 23
11 Sertec 19
 
Heren 3A
1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 43
2 Flam 41
3 Ouw Belgen 37
4 Klavermannen 36
5 Duffel KBBC 31
6 Don Quishot 28
7 Basket Weit 27
8 ABBC21 26
9 BBC De Wipschutter 20
10 Vedett 18
11 BBC Womba 15
 
Heren 3B
1 't Putteke 33
2 Burcht Basketbal 31
3 BBC Campinia Heren 29
4 BBC Campinia - De Kemphanen 28
5 Basket Club Innersleep 28
6 BBC Okido 27
7 Wase Wolven 22
8 Makeba 2 21
9 De Kleppers 20
10 BBC Berlaar 19
 
Heren 4A
1 The Sloths 46
2 Vabco Mol 2 40
3 Basket Brasschaat 38
4 Basket Stabroek 2 34
5 2830/Turuka 31
6 Be Kool? 30
7 Willibies Antwerpen 20
8 Joh Basket 2 18
9 Dream Team 16
10 Nuclea Mol 15
11 Greenhawks 15
 
Heren 4B
1 B-Fifty-Too 39
2 GB Stars 37
3 El Toro Loco Putte 34
4 Vabco Mol 1 33
5 De Verlenging 27
6 BBC Tielenhei 26
7 The Royals 25
8 Solid Plugs 22
9 Gulle Trakteert 21
10 Olicsa Vets 21
11 Putte United 13
 
Heren Ere
1 Jong Buizegem 2 28
2 Triple 26
3 Dageraad 25
4 Jong Buizegem 1 23
5 Beasty Boys Westmalle 22
6 Rubies 22
7 BBC Buvee 21
8 Gloryboys Turbow 19
9 De Woodstock 16
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement