Uitslagen


Selecteer weekend:  
Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Punten thuis   Punten bezoek  
Dames 1
VR 08/11/2019 21.45 Red Vic Wilrijk Dames Gembo Dames 47 - 58
ZA 09/11/2019 16.00 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames Dames BBC Putte -
ZO 10/11/2019 14.15 Gulle Trakteert Dames Mojitas Willebroek -
Dames 2
VR 08/11/2019 20.15 't Pleintje Dames BBC Campinia 45 - 41
ZA 09/11/2019 16.00 Vabco Mol Dames BK Weerde -
ZO 10/11/2019 11.30 Hojé BC Hombeek Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames 42 - 80
Heren 1A
VR 08/11/2019 19.30 Het Sportkaffee Jong Buizegem 2 57 - 91
VR 08/11/2019 21.15 Gembo Kon. Herentalse Basketbalclub 72 - 86
Heren 1B
VR 08/11/2019 21.15 BBC Buvee Fastbreak Beerse 62 - 53
VR 08/11/2019 21.30 Kontich Rubies 102 - 78
VR 08/11/2019 21.30 B.O.T. Schilde Dageraad 73 - 65
Heren 2A
VR 08/11/2019 20.45 De Stamgasten Hojé 30+ 66 - 61
VR 08/11/2019 21.15 Gnoes United Racing Basket Arendonk 82 - 63
VR 08/11/2019 21.15 Sertec 28Twintig 42 - 60
VR 08/11/2019 21.45 Tassers BBC Scheppers 39 - 50
VR 08/11/2019 21.45 Wannabees Echo Basketball 51 - 60
Heren 2B
VR 08/11/2019 19.45 B.O.T. Schilde 2 De Zonneblussers 49 - 44
VR 08/11/2019 21.15 BBC Laakdal Joh Basket 1 70 - 40
VR 08/11/2019 21.30 BBC Roza Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 73 - 91
VR 08/11/2019 21.30 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk BBC Campinia Heren 58 - 75
Heren 3A
VR 08/11/2019 19.30 Shoot BBC Campinia - De Kemphanen 40 - 60
VR 08/11/2019 21.15 Klavermannen BBC Okido 70 - 61
VR 08/11/2019 21.30 Kontich 2 Oud Brabo 40 - 48
VR 08/11/2019 21.30 ABBC21 GB Stars 66 - 61
VR 08/11/2019 21.45 Ouw Belgen BBC Berlaar 71 - 63
VR 08/11/2019 21.45 Vabco Mol 2 Makeba 66 - 42
Heren 3B
VR 08/11/2019 21.15 BBC De Wipschutter Burcht Basketbal -
VR 08/11/2019 21.15 Don Quishot Basket Weit 59 - 47
VR 08/11/2019 21.15 Flam 't Putteke 57 - 65
VR 08/11/2019 21.15 Paterkes Basket Brasschaat 56 - 66
VR 08/11/2019 21.30 Schalkse Dunkers Vabco Mol 1 88 - 63
Heren 4A
VR 08/11/2019 20.30 The Sloths BBC Laakdal 2 -
VR 08/11/2019 20.30 Wase Wolven Tielenhei 69'ers -
VR 08/11/2019 21.00 Dream Team Putte United 82 - 28
VR 08/11/2019 21.15 B-Fifty-Too Greenhawks 67 - 52
Heren 4B
VR 08/11/2019 18.45 Joh Basket 2 Vedett -
VR 08/11/2019 21.15 Be Kool? El Toro Loco Putte 29 - 52
VR 08/11/2019 21.45 't Pleintje Basket Stabroek 2 -
ZA 09/11/2019 18.30 MXM Wildcats Mercurius BBC 99 - 63
ZO 10/11/2019 14.15 Gulle Trakteert Special Cobras 59 - 30