Kalender


Selecteer weekend:  
Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Terrein
Beker Heren
ZO 08/12/2019 11.00 BBC Campinia Heren Flashing Fero Phantoms Sporthal Brasel
Dames 1
VR 06/12/2019 21.45 Red Vic Wilrijk Dames Gulle Trakteert Dames Sporthal Red Vic Wilrijk
ZO 08/12/2019 10.00 RVK Dames Dames BBC Putte Sporthal OLVP Middenschool
ZO 08/12/2019 11.00 Titans Basketball Bonheiden Gembo Dames Sporthal Berentrode
Dames 2
VR 06/12/2019 20.15 't Pleintje Dames Olicsa Tigers Expo-Hal
VR 06/12/2019 21.30 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames Campinia PTUG Sporthal Noorderwijk
ZO 08/12/2019 11.00 BK Weerde Vabco Mol Dames Sporthal Zemst
ZO 08/12/2019 11.30 Hojé BC Hombeek Ekeren Basket Dames Sporthal Kouter
ZO 08/12/2019 13.00 Vabco Mol Dames 2 BBC Campinia Sporthal Rozenberg SO
Heren 1A
VR 06/12/2019 19.30 Het Sportkaffee Basket Stabroek Sporthal Witte Molen
VR 06/12/2019 21.15 Gembo Jong Buizegem 2 Sporthal Luysbekelaer
Heren 1B
VR 06/12/2019 21.00 Fastbreak Beerse Basket Kallo Sporthal De Pegger
VR 06/12/2019 21.15 BBC Buvee B.O.T. Schilde Sporthal Zwijndrecht
VR 06/12/2019 21.30 Kontich Jong Buizegem 1 Sporthal Sint-Rita
Heren 2A
DO 05/12/2019 21.15 Echo Basketball Tassers Sph. Rivierenland
VR 06/12/2019 21.15 28Twintig Hojé 30+ Bruultjeshoek
VR 06/12/2019 21.15 Sertec De Stamgasten Den Willecom
VR 06/12/2019 21.45 Wannabees Gnoes United Sporthal Red Vic Wilrijk
VR 06/12/2019 21.45 Racing Basket Arendonk BBC Scheppers Sporthal Okido
Heren 2B
WO 04/12/2019 20.30 De Zonneblussers Kangoeroes Pitzemburg Mechelen Schoolsporthal Het Laerhof
VR 06/12/2019 18.45 Joh Basket 1 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Sporthal Kiel
VR 06/12/2019 21.15 BBC Laakdal Sobabee Vets Sporthal Laakdal
VR 06/12/2019 21.30 BBC Roza 30+ Lier @ Guco Buurtcentrum Cortina
VR 06/12/2019 22.00 B.O.T. Schilde 2 BBC Campinia Heren K.A. Vennebos Schilde
Heren 3A
VR 06/12/2019 19.30 Shoot GB Stars Den Willecom
VR 06/12/2019 21.30 ABBC21 BBC Campinia - De Kemphanen Sporthal De Twee Ringen
VR 06/12/2019 21.30 Kontich 2 Ouw Belgen Sporthal Sint-Rita
VR 06/12/2019 21.45 Vabco Mol 2 Klavermannen Sporthal Rozenberg SO
ZO 08/12/2019 14.00 Oud Brabo BBC Okido Sporthal De Rode Loop
MA 09/12/2019 20.30 BBC Berlaar Makeba Sporthal 't Stapveld
Heren 3B
VR 06/12/2019 21.00 Basket Brasschaat Burcht Basketbal Kon. Atheneum Brasschaat
VR 06/12/2019 21.15 Don Quishot BBC De Wipschutter Sporthal Zwijndrecht
VR 06/12/2019 21.15 Flam Schalkse Dunkers Gem. Sporthal Niel
VR 06/12/2019 21.15 Paterkes Basket Weit Gem. Sporthal Westmalle
Heren 4A
DO 05/12/2019 21.00 Tielenhei 69'ers Olicsa Vets Sporthal Tielenhei
VR 06/12/2019 20.30 Wase Wolven B-Fifty-Too Sporthal Broedersschool
VR 06/12/2019 21.00 Dream Team The Sloths Sportcentrum 't Spui
VR 06/12/2019 21.15 Greenhawks 2830/Turuka Bruultjeshoek
ZO 08/12/2019 15.30 De Verlenging Putte United Sporhal Arena
Heren 4B
DO 05/12/2019 21.00 Mercurius BBC Vedett Het Rooi
VR 06/12/2019 18.45 Joh Basket 2 Gulle Trakteert Sporthal Kiel
VR 06/12/2019 21.45 't Pleintje Be Kool? Expo-Hal
ZA 07/12/2019 18.30 MXM Wildcats El Toro Loco Putte Sporthal Groenendaal