Kalender


Selecteer weekend:  
Datum Tijdstip Thuisploeg Bezoekers Terrein
Dames 1
VR 15/11/2019 21.30 Mojitas Willebroek Gembo Dames Gem. Sporthal Klein-Willebroek
VR 15/11/2019 21.45 Red Vic Wilrijk Dames Titans Basketball Bonheiden Sporthal Red Vic Wilrijk
ZO 17/11/2019 11.00 Dames BBC Putte RVK Dames Sporthal Klein Boom
ZO 17/11/2019 14.15 Gulle Trakteert Dames Jong Buizegem Dames Sporthal De Rode Loop
Dames 2
VR 15/11/2019 21.30 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Dames BK Weerde Sporthal Noorderwijk
ZA 16/11/2019 14.00 Vabco Mol Dames 2 't Pleintje Dames Sporthal Rozenberg SO
ZA 16/11/2019 16.00 Vabco Mol Dames BBC Campinia Sporthal Rozenberg SO
ZA 16/11/2019 20.00 Olicsa Tigers Hojé BC Hombeek Sint Lutgardis
Heren 1A
VR 15/11/2019 20.15 Basket Stabroek Gembo Sporthal Attenhoven
VR 15/11/2019 21.00 Beasty Boys Westmalle Het Sportkaffee Gem. Sporthal Westmalle
VR 15/11/2019 21.15 Triple Gloryboys Turbow Sportpark Hove
Heren 1B
VR 15/11/2019 20.15 NBA Black Adders Basket Kallo Expo-Hal
VR 15/11/2019 21.30 Dageraad Fastbreak Beerse Buurtcentrum Cortina
VR 15/11/2019 21.30 Kontich B.O.T. Schilde Sporthal Sint-Rita
Heren 2A
VR 15/11/2019 21.15 Sertec Hojé 30+ Den Willecom
VR 15/11/2019 21.45 Wannabees De Stamgasten Sporthal Red Vic Wilrijk
VR 15/11/2019 21.45 Racing Basket Arendonk 28Twintig Sporthal Okido
ZO 17/11/2019 11.15 Tassers Echo Basketball Sporthal Okido
Heren 2B
WO 13/11/2019 20.30 De Zonneblussers Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk Schoolsporthal Het Laerhof
VR 15/11/2019 20.15 30+ Lier @ Guco BBC Laakdal Sporthal Stadspark
VR 15/11/2019 20.30 Sobabee Vets Joh Basket 1 Sporthal Zwijndrecht
VR 15/11/2019 21.30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen BBC Roza Sporthal Winketkaai
ZA 16/11/2019 14.00 BBC Campinia Heren B.O.T. Schilde 2 Sporthal Brasel
Heren 3A
VR 15/11/2019 19.30 Shoot Klavermannen Den Willecom
VR 15/11/2019 20.45 Makeba ABBC21 Gem. Sporthal Mariaburg
VR 15/11/2019 21.15 GB Stars Ouw Belgen Gem. Sporthal Wuustwezel-Centrum
VR 15/11/2019 21.30 Kontich 2 BBC Berlaar Sporthal Sint-Rita
ZO 17/11/2019 09.30 BBC Okido Oud Brabo Sporthal Okido
Heren 3B
VR 15/11/2019 20.00 Burcht Basketbal Flam Sporthal Zwijndrecht
VR 15/11/2019 21.45 Vabco Mol 1 BBC De Wipschutter Sporthal Rozenberg SO
ZO 17/11/2019 11.00 Basket Weit Paterkes Sporthal Zemst
ZO 17/11/2019 12.45 't Putteke Schalkse Dunkers Sporthal De Putting
Heren 4A
DO 14/11/2019 21.00 Tielenhei 69'ers Dream Team Sporthal Tielenhei
DO 14/11/2019 21.15 Putte United The Sloths Sporthal Klein Boom
VR 15/11/2019 20.30 Wase Wolven Greenhawks Sporthal Broedersschool
VR 15/11/2019 21.15 BBC Laakdal 2 De Verlenging Sporthal Laakdal
ZA 16/11/2019 18.00 Olicsa Vets B-Fifty-Too Sint Lutgardis
Heren 4B
DO 14/11/2019 21.00 Mercurius BBC 't Pleintje Het Rooi
VR 15/11/2019 20.00 Special Cobras El Toro Loco Putte Sporthal De Zeurt
VR 15/11/2019 20.15 Basket Stabroek 2 Joh Basket 2 Sporthal Attenhoven
VR 15/11/2019 21.45 Vedett Be Kool? Expo-Hal
ZO 17/11/2019 14.15 Gulle Trakteert The Royals Sporthal De Rode Loop