Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
25/05/2018 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 10/09/2019 - 16/09/2019
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Dames 1
ZA 14/09/2019 16.00 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames Mojitas Willebroek 62 - 43
ZO 15/09/2019 11.00 Titans Basketball Bonheiden Dames BBC Putte -
Dames 2
VR 13/09/2019 20.15 't Pleintje Dames Ekeren Basket Dames 51 - 31
ZO 15/09/2019 11.00 BK Weerde Campinia PTUG 42 - 57
ZO 15/09/2019 11.30 Hojé BC Hombeek Olicsa Tigers 42 - 58
Heren 1A
VR 13/09/2019 21.15 Gembo Flashing Fero Phantoms 50 - 42
VR 13/09/2019 21.30 Kon. Herentalse Basketbalclub Triple 62 - 81
MA 16/09/2019 19.30 Gloryboys Turbow Het Sportkaffee 51 - 67
Heren 1B
VR 13/09/2019 21.00 Fastbreak Beerse Jong Buizegem 1 -
VR 13/09/2019 21.15 BBC Buvee Dageraad 44 - 68
VR 13/09/2019 21.30 Kontich NBA Black Adders 78 - 74
VR 13/09/2019 21.30 B.O.T. Schilde Basket Kallo 68 - 56
Heren 2A
VR 13/09/2019 20.30 BBC Scheppers Racing Basket Arendonk 46 - 71
VR 13/09/2019 21.00 Hojé 30+ 28Twintig 44 - 72
VR 13/09/2019 21.15 Gnoes United De Stamgasten 79 - 48
VR 13/09/2019 21.45 Tassers Wannabees 41 - 52
Heren 2B
WO 11/09/2019 20.30 De Zonneblussers Sobabee Vets 71 - 52
VR 13/09/2019 18.45 Joh Basket 1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 42 - 78
VR 13/09/2019 19.45 B.O.T. Schilde 2 BBC Laakdal 63 - 37
VR 13/09/2019 21.30 BBC Roza Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 86 - 62
Heren 3A
VR 13/09/2019 19.30 Shoot Ouw Belgen 51 - 76
VR 13/09/2019 21.15 Klavermannen GB Stars 58 - 72
VR 13/09/2019 21.30 Kontich 2 Makeba 62 - 57
ZO 15/09/2019 14.00 Oud Brabo Vabco Mol 2 56 - 45
MA 16/09/2019 20.30 BBC Berlaar BBC Campinia - De Kemphanen 65 - 45
Heren 3B
VR 13/09/2019 21.15 Don Quishot De Kleppers 58 - 51
VR 13/09/2019 21.15 Flam Burcht Basketbal 63 - 36
VR 13/09/2019 21.15 Paterkes 't Putteke 44 - 41
VR 13/09/2019 21.30 Schalkse Dunkers Basket Weit 85 - 58
VR 13/09/2019 21.45 Vabco Mol 1 Basket Brasschaat 43 - 74
Heren 4A
DO 12/09/2019 21.15 Putte United Olicsa Vets 34 - 73
VR 13/09/2019 20.30 The Sloths Tielenhei 69'ers 56 - 45
VR 13/09/2019 21.00 Dream Team Greenhawks 69 - 29
VR 13/09/2019 21.15 BBC Laakdal 2 2830/Turuka 41 - 51
ZO 15/09/2019 15.30 De Verlenging B-Fifty-Too 77 - 54
Heren 4B
VR 13/09/2019 18.45 Joh Basket 2 Basket Stabroek 2 -
VR 13/09/2019 21.45 't Pleintje Vedett 40 - 52
ZA 14/09/2019 18.30 MXM Wildcats Be Kool? 68 - 62
ZO 15/09/2019 13.30 The Royals Gulle Trakteert 45 - 56
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 6
2 Titans Basketball Bonheiden 3
3 Dames BBC Putte 3
4 Mojitas Willebroek 2
5 Gembo Dames 1
6 Jong Buizegem Dames 1
 
Dames 2
1 Campinia PTUG 6
2 Hojé BC Hombeek 4
3 't Pleintje Dames 4
4 Olicsa Tigers 3
5 Vabco Mol Dames 2 3
6 BBC Campinia 3
7 BK Weerde 2
8 Ekeren Basket Dames 2
9 Vabco Mol Dames 1
 
Heren 1A
1 Kon. Herentalse Basketbalclub 4
2 Triple 4
3 Het Sportkaffee 4
4 Gloryboys Turbow 4
5 Beasty Boys Westmalle 3
6 Jong Buizegem 2 3
7 Gembo 3
8 Flashing Fero Phantoms 2
9 Basket Stabroek 1
 
Heren 1B
1 Dageraad 6
2 B.O.T. Schilde 4
3 Jong Buizegem 1 3
4 Kontich 3
5 NBA Black Adders 1
6 Rubies 1
7 Basket Kallo 1
8 BBC Buvee 1
 
Heren 2A
1 28Twintig 6
2 Gnoes United 4
3 BBC Scheppers 4
4 Wannabees 4
5 Racing Basket Arendonk 3
6 Echo Basketball 3
7 De Stamgasten 1
8 Sertec 1
9 Hojé 30+ 1
10 Tassers 1
 
Heren 2B
1 BBC Roza 6
2 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 6
3 B.O.T. Schilde 2 4
4 De Zonneblussers 3
5 BBC Campinia Heren 3
6 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 2
7 Sobabee Vets 2
8 Joh Basket 1 1
9 BBC Laakdal 1
 
Heren 3A
1 BBC Berlaar 9
2 GB Stars 7
3 Ouw Belgen 6
4 Kontich 2 6
5 Oud Brabo 6
6 BBC Campinia - De Kemphanen 5
7 Shoot 2
8 Klavermannen 2
9 Makeba 2
10 Vabco Mol 2 2
11 ABBC21 1
 
Heren 3B
1 Schalkse Dunkers 9
2 Flam 6
3 Basket Brasschaat 5
4 De Kleppers 4
5 't Putteke 4
6 Paterkes 4
7 BBC De Wipschutter 3
8 Don Quishot 3
9 Basket Weit 2
10 Burcht Basketbal 2
11 Vabco Mol 1 2
 
Heren 4A
1 De Verlenging 7
2 Dream Team 6
3 Olicsa Vets 6
4 Tielenhei 69'ers 5
5 BBC Laakdal 2 4
6 2830/Turuka 4
7 The Sloths 3
8 Greenhawks 2
9 Putte United 2
10 B-Fifty-Too 1
 
Heren 4B
1 Gulle Trakteert 5
2 MXM Wildcats 4
3 The Royals 4
4 't Pleintje 4
5 Basket Stabroek 2 3
6 Vedett 3
7 El Toro Loco Putte 3
8 Be Kool? 1
9 Special Cobras 1
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement