Welkom op de website van KAVVV afdeling Basketbal!

Laatste nieuwsberichten
25/05/2018 U kan hier onze privacyverklaring nalezen.
26/08/2017 Download hier een blanco medisch attest.
25/08/2017 In het geval van slechte (winterse) weersomstandigheden, bestaat de mogelijkheid om over te gaan tot een afgelasting. We zullen deze dan hier op deze site aankondigen:
  • Voor wedstrijden die op vrijdag gespeeld worden: vrijdag om 17.30u
  • Voor wedstrijden die op zaterdag gespeeld worden: zaterdagochtend om 09.00u
  • Voor wedstrijden die op zondag gespeeld worden: zondagochtend om 09.00u
  • Voor de wedstrijden die op andere weekdagen gespeeld worden: hierbij zullen we telefonisch contact opnemen
 
Bekijk alle nieuwsberichten

Uitslagen van het voorbije weekend 07/05/2019 - 20/05/2019
DatumTijdstipThuisploegBezoekersPunten thuis Punten bezoek 
Beker Dames
ZA 11/05/2019 16.00 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames Gembo Dames 59 - 36
Beker Heren
ZA 11/05/2019 16.00 Jong Buizegem 2 Rubies 96 - 85
Heren 4B
VR 17/05/2019 21.15 GB Stars Putte United 96 - 32
Play-Offs
VR 10/05/2019 21.15 Beasty Boys Westmalle Dageraad 74 - 78
Schaal Dames
ZA 11/05/2019 14.00 Gulle Trakteert Dames Bonheiden Basketball 80 - 34
Schaal Heren
ZA 11/05/2019 14.00 B.O.T. Schilde The Sloths 90 - 78
 
Bekijk alle uitslagen

Klassement

Dames 1
1 Gulle Trakteert Dames 42
2 Mojitas Willebroek 40
3 Jong Buizegem Dames 40
4 Bonheiden Basketball 30
5 Dames BBC Putte 28
6 RVK Dames 28
7 Red Vic Wilrijk Dames 26
8 Gembo Dames 24
9 Dambas Malle 22
 
Dames 2
1 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 56
2 Olicsa Tigers 54
3 Vabco Mol Dames 2 54
4 Vabco Mol Dames 44
5 Hojé BC Hombeek 40
6 BK Weerde 38
7 Campinia PTUG 36
8 BBC Campinia 36
9 Ekeren Basket Dames 32
10 't Pleintje Dames 28
11 Kontich Dames 21
 
Heren 1
1 Kontich 52
2 NBA Black Adders 50
3 Basket Stabroek 43
4 B.O.T. Schilde 38
5 Gembo 38
6 Fastbreak Beerse 30
7 De Zonneblussers 28
8 Basket Kallo 25
9 Flashing Fero Phantoms 25
10 De Stamgasten 25
 
Heren 2A
1 Hojé 30+ 46
2 Gnoes United 44
3 Wannabees 44
4 BBC Scheppers 42
5 Sobabee Vets 40
6 28Twintig 36
7 Echo Basketball 36
8 Joh Basket 1 26
9 Kontich 2 26
10 Schalkse Dunkers 20
 
Heren 2B
1 Kon. Herentalse Basketbalclub 58
2 B.O.T. Schilde 2 56
3 Zuiderkempen Diamonds Noorderwijk 42
4 BBC Roza 40
5 BBC Laakdal 40
6 Tassers 40
7 Sertec 33
8 30+ Lier @ Guco 33
9 Makeba 1 33
10 Paterkes 30
11 Shoot 29
 
Heren 3A
1 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 58
2 Flam 48
3 Ouw Belgen 46
4 Don Quishot 46
5 Klavermannen 44
6 Basket Weit 40
7 ABBC21 40
8 Duffel KBBC 37
9 BBC De Wipschutter 30
10 Vedett 26
11 BBC Womba 22
 
Heren 3B
1 BBC Campinia Heren 48
2 BBC Okido 41
3 't Putteke 40
4 Basket Club Innersleep 40
5 Burcht Basketbal 37
6 BBC Campinia - De Kemphanen 36
7 De Kleppers 30
8 Wase Wolven 29
9 BBC Berlaar 26
10 Makeba 2 25
 
Heren 4A
1 The Sloths 58
2 Basket Brasschaat 54
3 Vabco Mol 2 48
4 Basket Stabroek 2 45
5 2830/Turuka 43
6 Be Kool? 37
7 Dream Team 32
8 Willibies Antwerpen 31
9 Nuclea Mol 28
10 Joh Basket 2 27
11 Greenhawks 20
 
Heren 4B
1 GB Stars 52
2 Vabco Mol 1 52
3 B-Fifty-Too 50
4 El Toro Loco Putte 41
5 De Verlenging 40
6 Solid Plugs 39
7 The Royals 37
8 BBC Tielenhei 37
9 Gulle Trakteert 36
10 Olicsa Vets 30
11 Putte United 18
 
Heren Ere
1 Jong Buizegem 2 42
2 Rubies 37
3 Beasty Boys Westmalle 36
4 Dageraad 34
5 Triple 34
6 Jong Buizegem 1 29
7 Gloryboys Turbow 26
8 BBC Buvee 24
9 De Woodstock 22
Volledig overzicht

Bekijk het volledige klassement